| SyN a întrebat:

SALUUUT! am si eu o intrebare--tata a avut un accident de masina a stat 2 saptamani in spital si a trecut prin 3 operatiisad si astazi vine acasa si as vrea sa ii fac o surpriza...idei? cadouri, nu stiu ceva de mancare? ce va vine in minte? mersi frumoswinking

Răspuns Câştigător
| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

Si tatal meu a avut un accident de masina acum 8 luni, dar el a murit dupa ce a suferit cateva operatii si a stat in coma cateva saptamani ( poate ca totusi n-ar fi trebuit sa spun asta aici pe site ). asa ca ar fi bine daca ai considera un mare noroc ca tatal tau vine teafar acasa si orice cadou cat de mic ar fi, pana si o imbratisare calda si faptul ca tu esti acolo ii va face bine. nu incerca sa-i cumperi neaparat ceva pompos pentru ca tu esti cel mai bun cadou pentru tatal tau, care cu siguranta ca se va bucura sa fie acasa. daca vrei poti sa te gandesti la mancarea lui preferata, si daca nu stii poti sa te interesezi, s-o intrebi pe mama ta. dar iti spun cea mai buna alinare este sa te aiba langa el din nou.winking

3 răspunsuri:
| ioana1704 a răspuns:

Dac tocmai a iesit dn spital, atentie sa nu-l obosesti! In aceasta perioada de convalescenta trebuie sa se odihneasca mult!
Mancare? ce stii tu ca ii place!

| Larette a răspuns:

Fa-le o cina frumoasa parintilor. O sa ii bucure.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai tu il cunosti. Tu ar trebui sa stii ce-l va face bucuros.