| anonima125 a întrebat:

Saptamana viitoare ma intalnesc cu mama prietenului meu pentru ca e ziua ei.
Cum sa ma comport sa fiu cat mai draguta?
Funditaa

Răspuns Câştigător
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Buna,alege sa fii cat mai naturala,sa fii tu insuti,nu incerca sa pari alta persoana decat ceea ce esti pentru ca s-ar putea ca cei din jur sa observe ca te prefaci,mai ales iubitul tau care te cunoaste cel mai binehappy. Incerca sa fii cat mai amabila si respectuoasa cu toti,zambeste,nu sta suparata,imbufnata ca sa ii indispui si pe restul,nu incerca sa te bagi in discutii ale caror teme,subiecte nu le cunosti doar asa ca sa te aflii in treaba si evita gafele. Deci,in concluzie,fii tu insuti, fii feminina si naturala. Atentie si la tinuta si la machiaj(caci esta creaza prima impresie ). Bafta, si ai grija!winking happy

4 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Ce dragut. Te comporti normal, ca o domnisoara, avand multa diplomatie si receptivitate.
Multa sanatate tuturor si succes!

| Andya a răspuns:

Bunahappy
Tu vrei sa faci impresie, nu?winking
Pt. asta trebuie sa fii tuhappy pentru. ca ea asta vrea sa vada: pe fata de care s-a indragostit fiul sauhappy
Succes si distractie placuta:*
Sa-mi spui cum a mershappy
Funda?puppy dog eyes

| InSty a răspuns:

Buna fi tu insati (stiu ca e usor de zis ) dar nu trebuie sa o vezi pe mama prietenului tau ca atare gandeste-te ca e o prietena dea ta (bineinteles ca depinde si caracterul ei ) dar fi cat mai naturala si mai amuzanta dar nu exagerat asta ajuta de obicei. Succes, noroc si distractie placuta!♥

| eXtReMaRyWs a răspuns:

Eu unul ti'as sugera sa fii cat mai naturala...dar si ceva mai draguta ca de obicei... Si in cazul in care esti o fire mai "nebuna" fi ceva mai linistita happy