| kindy => andra a întrebat:

Heii:*. Saptamana viitoare e ziua prietenului meu ( face 17 ani) si habar nu am ce sa ii iaustraight face... Ma puteti ajuta cu cateva idei?batting eyelashes

Multumesc:*!

Răspuns Câştigător
| Roshketz a răspuns:

Confectioneaza-i ceva.Scrie-i o poezie care sa aiba legatura cu voi 2, nu trebuie sa fie geniala, o va aprecia oricum. Fii creativa, sigur il vei surprinde in mod placut!

11 răspunsuri:
| andragrigoras2000 a răspuns:

Parfumuri,ceasuri,bluze,plovarase cu model nou, ochelari de soare d epreferat cu niste strasuri si stii care ar fi cel mai bun cadou? sai iei o masina, dar e mai greu in functie de buget.masina o poti lua impreuna cu niste prieteni si sa fie un cadou din partea tuturor, organizeazai o petrecere surpriza si tortul sa aiba pe el o fata si un baiat iar dedesubt sa scrie numele vostru.cred ca e un raspunws foarte concret. funda?

| nadyank a răspuns:

Un obiect sau un pandantiv personalizat cu poza voastra, cateva idei aici: http://www.argintarie.ro/blog/category/foto-gravura/

| Etelca a răspuns:

Cred ca ar fi frumos daca i-ai cumpara un parfum.Sau ai putea sa iei un set cu parfum,deodorant, gel de dus si o cutie de bomboane, dar si o felicitare draguta. Daca ati facut mai multe poze cu voi puti sa faci un album cu toate pozele voastre.

| Robert a răspuns:

O papusa gonflabila.

| kindy => andra explică:

Lov3barbie a răspuns:
Ai bani
?
Declară răspunsul câştigător

da. nu conteaza banii

| mirceasilvyu a răspuns:

Un ceas...winking merge foarte bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi poţi să îi iei un parfum, o bluză, o brăţară de argint, un cercel etc. Fundă?

| lov3barbie a răspuns:

Ai bani
?

| anto2012 a răspuns:

Poti sa ii iei orice. O sa-i plac. Eo i-am luat un care scrie numele lui p spate. rosu.laughing funda!

| LiviutSa_1702 a răspuns:

Buna...Poti sa ii cumperi un tricou si sal personalizezi.

Adica poti pune o poza cu voi 2 sau sa scrii te iubesc si nu pot tri fara tine si stii tu sau ceva de genu.
Sau poti cumpara 2 lanticuri la fel si tu sa ai jumatate de inima si el cealalta jumatate

sper ca te-am putut ajuta.

| IloveToLove a răspuns:

Buna. mi se pare dragut daca ati facut o poza impreuna si o pui intr-o rama, daca ai observat ce fel de parfum ii place, sau o inima mare si un sarut pasional...

Sper sa te ajute cu ceva. Succes:X