| Anca1618 a întrebat:

am si eu o intrebare..Saptamana viitoare este ziua prietenului meu si vrea sa-i fac o surpriza.dar mie nu-mi trecer nimic prin cap..ma ajutati va rog? Raspuns urgent!

6 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Papion, ciocolata, haine, catel, masina.

| andru10best a răspuns:

Eu zic sa ii faci o filmare cu urari de la prieteni, familie sau cunoscuti. Poti sa vezi aici cum sa il realizezi (http://www.surprizewow.com/filmari/o-mare-de-urari/). Ar fi super sa ii arati filmuletul chiar la petrecerea lui. Ar ramane mult de uimire si bucurie. Sper ca te-am ajutat.

| andreeadenisa22 a răspuns:

Buna, poti sa-i iei un ceas, un parfum, o camasa sau un tricou, o cana cu un mesaj de dragoste(sunt foarte dragute), niste casti. Poti sa-i faci o petrecere surpriza. Funda? puppy dog eyes

| Lalaloveu a răspuns:

Pai ai putea sa ii cumperi un papion! Se poarta mai nou! Mai ales colorate!winking

| Ivory a răspuns:

Cana sau tricou personalizat sau cu personaje.Mult succeskiss

| Anca1618 explică:

Multumesc tuturor pentru sfaturi, dar i-am luat cam de toate. si cadou in sine o sa-i cumpar, dar el isi doreste ceva gen o petrecere surpriza..si la asta chiar nu am idei sad ma gandeam sa-i chem toti prietenii la el acasa...cum vi se pare?