| Licurici_2266 a întrebat:

Bună tuturor! Vă rog să-mi spuneți părerea voastră. Săptămâna viitoare e ziua prietenului meu, face 21 de ani și nu am nici o idee de cadou. Aș vrea să fie ceva cât de cât original, poate amuzant si trăsnit. Vreo idee cineva? Cea mai drăguță primește fundiță. happy

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
2 pernute una pentru tine/una pentru el/o inimioara mare/un fes/un fular/ depinde de bugetul tau/orice vine din partea ta cu un Te iubesc, face mai mult decat un cadou, iar prezenta ta, il va face sa uite de cadou, un lantisor cu o inimoara.
O seara bunahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! dupa parerea mea, un cadou frumos ar fi, un set pentru barbati, cu deodorant si after shave, sau parfum si un tablou cu poza cu voi doi sau album. eu una asa am facut....si a fost destul de surprins. sper sa te fi ajutat big grin

| Licurici_2266 explică (pentru anonim_4396):

Da, e drăguț doar că i-am luat în alți ani și anul acesta vreau altceva.