| sebi103 a întrebat:

Scriu aici cu speranta ca o sa gasesc pe cineva, daca e cineva din bucuresti si locuieste pe strada rascoala din 1907 va rog sa nu ocoliti acest mesaj. vreau sa intreb de cineva apropiat mie. sper din toata inima ca nu am scris in zadar.

2 răspunsuri:
| BuBuLiNa57 a răspuns:

Pai de ce vrei atat de mult o persoana?
si dc e aceeasi strada?

| sebi103 explică (pentru BuBuLiNa57):

Peroana pe care vreau sa o gasec e tatal meu pe care nu l-am mai vazut de cand aveam 7 ani, ii stiu doar adresa si nu pot sa ii aflu nr de tel, cred ca e dat la secret ca nu mi-l da de la informatii i daca as gasi pe cineva care locuiete pe strada rascoala din 1907 poate il cunoaste si imi poate da un nr de tel.