| Roxana_2583 a întrebat:

Scuzati categoria, dar as vrea sa stiu si sa intreb pe acele persoane care sunt inscrie pe lady's metropolitan, daca veniturile sunt chiar pe bune sau doar inscenari? ma intereseaza. vreau raspunsuri cat mai serioase!

Răspuns Câştigător
| Roooxaneeelllll a răspuns:

Da dar nu-ti vin produse doar niste testere si pungibig grin si la un milion iti iese cam 40 de lei. e destul de avantjos zic eubig grindaca vrei sa te inscrii iti las un cod pentru ca iti va trebui GPJzw2AI

1 răspuns:
| GaBBiii a răspuns:

Buna!
Da, veniturile sunt pe bune, plus ca ai 40% reducere, dar din pacate trebuie sa faci comanda de cel putin 100 lei. Daca vrei sa faci bani, da-le prietenelor tale catalogul Lady's si vinde`le cu pretul din catalog, nu cu cel care este pentru reprezentanti.De exemplu daca ai comanda de 150 lei faci 70-80 lei.
Pa, pa`! happy.