| miru19 a întrebat:

Buna as vrea sa va intreb ceva... Deci am o pisica, si astazi mama mea s-a enervat deoarece pisica a muscato, si a dat-o pe la nas cu spirt! Dupaia pisica a baut multa apa si a mancat mult. Apoi iar s-a enervat mama si a dat-o afara. Intrebarea mea este : Ce se poate intampla cu pisica, ca ea s-a lins pe botic de spirt! Si imi e foarte frica! Va rog ajutor! Raspunsuri serioase!
Scuzati categoria, dar vreau un raspuns urgent crying

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nu a inhalat mult, nu iti face griji.

| alexutza003 a răspuns:

Da ce a apucato pe mama ta chiar daca a muscato nu chinui un biet animal in primul rand isi poate pierde mirosul pentru ca spirtul are un miros destul de tare mai ales cand il ti aproape de nas dar rau nu cred ca i-a facut pentru ca uni oameni beau spirt si nu patesc nimica

| t0xic a răspuns:

Avand in vedere ca un om poate bea spirt fara sa pateasca nimic ( cantitate destul de mare ), nu cred ca o pisica nu ar rezista la 2 picaturi. daca cantitatea este exagerat de mare poate orbi, dar nu cred ca i-a turnat 2 litri de spirt pe gura.