| LuLuuuuTeBestee a întrebat:

Se apropie 8 Martie. Nu e prima zi in care ii ofer mamei un cadou, dar anul acesta vreau sa dovedesc ca... pot mai mult. Sora mea mi-a dat bani sa ii iau un buchet de flori. De fapt doua. Ce flori as putea cumpara de maximum 28-29 lei? Care au aproximativ peste tot un pret mai mic de 29 lei, tinand cont ca sunt 2 buchete? Si as vrea si idei de felicitari... ceva special.

1 răspuns:
| ღSkUmPyCuTzZzAღ a răspuns:

Pai cumpara-i o rochita care sti ca ii place,un set de bijuteri,o gentuta(geanta),du-o la restaurant, du-o la film, du-o la teatru etc.