| YoCookieMonster a întrebat:

Hey! Stiti ca se apropie 8 martie[desigur, intai este 1 martie] xD As vrea si eu pareri despre ce cadou i-as putea lua mamei mele.
Ofer fundita :*

Răspuns Câştigător
| LuckyDuck a răspuns:

Ceva facut de tine, ceva special, o ciocolata o felicitare, un parfum, eu de exemplu anul trecut i-am facut o bratara si o felicitate big grin

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Un buchet de flori cred ca e de ajuns

| detty24 a răspuns:

Un buhet frumos de flori si eventual ciocolata sau ce.i place, Ferrero Rocher sau Raffaello. Si o imbratisare sincera prin care ii dai de inteles cat de mult o respecti pentru ca ti.a fost mereu alaturi...

| Nyco4ever a răspuns:

Ii poti lua un tablou sa-u flori &bomboane sa-u orice altceva i-ar placea u tu ii sty gusturile mamei tale BAFTA! Funda?

| ioanais a răspuns:

In functie de stiulu ei de viata poti alege cadouri potrivite:
http://www.cuidei.ro/category/moda/8-martie/

| andrykatrine a răspuns:

Pai poti sa ii iei un lantic, o felicitare, un parfum ce iti place tie (succes la alegerea lui ) sper sa te ajute