| mariann76mariann a întrebat:

Si eu am comandat acest inel, dar nu s-a intamplat nimic inca.il am aproape de o luna si ma gandesc ca din cauza ca l-am tot pus la un deget la altul cu gandul ca poate se intampla ceva.as vrea sa stii la care deget se poarta? daca conteaza va rog sa imi spuneti.

Răspuns Câştigător
| myxolaryy a răspuns:

Pai la la 2 lea deget daca incepi cu degetul mare(gras)sau dac incepi de la cel mic(cu silueta) pe al 4

2 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Nu stiu despre ce inel vorbesti, dar indiferent ce e, poti sa il porti si de gat ca tot aia. Puterea omului e puterea gandului, pelerinii se vindeca prin propria lor credinta hranita de o putere in care trebuie sa creada, altfel n-are niciun efect.

Doar in fund sa nu ti-l bagi ca nu-l mai scoti decat cu operatie.

| mihaibrasov a răspuns:

@mariann76mariann mai usor cu intrebarile jignitoare pe privat. nu e frumos. oricum intrebarea ta e lipsita de coerenta. raspunsul meu e corect insa : un inel bagat in fund nu mai iese asa usor. ti-am dat un sfat prietenesc, de ce te superi?