| anonim_4396 a întrebat:

Singuri sau într-o relație? Fericiți sau triști?

31 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Singur, fericit & trist tragem totul dupa noi, viata de mgtow (barbat independent vesnic) face fata celor mai mari greutati in viata fara sa apeleze la ajutor, avem metodele noastre sa fim fericiti

| Freya1 a răspuns:

Intr-o relatie.
Si tristă si veselă. Bine, tristă nu din cauza relației mele neapărat, ci pentru ca toti mai aveam probleme.

| DonGiani a răspuns (pentru Freya1):

Ce s-a întâmplat? De ce ești tristă?

| Freya1 a răspuns (pentru DonGiani):

Păi,pentru ca e destul de greu si de multe ori viata nu se misca in directia pe care ti-o doresti tu in timpul pe care ti-l doresti tu.
As fi vrut sa imi fi terminat casa de renovat in vara asta, dar niște probleme de sanatate pe care le-a întâmpinat iubitul meu ne-a facut sa stopam totul.Bine macar ca suntem bine si asa cum suntem, dar nah, o undă de tristețe tot rămâne.

| DonGiani a răspuns (pentru Freya1):

Sănătatea este cea mai importantă!

| Frank51 a răspuns:

Dacă vorbim de orice fel de relație, atunci într-o relație. Fericit. N-am mai fost trist din 2019 happy

| SilentRain a răspuns:

Singur te naști, singur mori.
Fericirea este o iluzie de scurta durata
Oscilez intre tristețe și indiferența

| Lukasssz a răspuns:

Singur si trist, dar nu fiindca nu am un partener ci din cauza depresiei.

| DonGiani a răspuns (pentru Lukasssz):

Încearcă să adaugi mai multă comedie în viata ta, crede-mă că știu ce vorbesc pentru ca știu ce înseamnă depresia! Succes

| Sophieka a răspuns:

Buna,
Singura si fericita si doar intr-o relatie care ne face pe amandoi fericiti.

| Samedaniel33 a răspuns (pentru Sophieka):

Si eu sunt singur si interesat de socializare!
Daca esti interesata de socializare si esti din Suceava, nu ezita sa raspunzi acestui mesaj!
Multumesc!

| DonGiani a răspuns (pentru Sophieka):

Sincer să fiu nu prea am înțeles... Fericită am înțeles. Dar nu am înțeles dacă singura sau într-o relație!

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Singur si moderat, nici fericit nici trist!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Singur și cu o insomnie severa.

| TheStrategist a răspuns:

Sunt avantaje și atunci când ești singur, dar și când ești într-o relație. Când ești singur ai mai mult timp pentru tine, cariera ta, iar într-o relație ai parte de iubire dacă e persoana potrivită.

Răspuns utilizator avertizat
| LostForForever a răspuns:

-_-

| LostForForever a răspuns:

Forneti cu cașcaval forever

| Pichakchiu a răspuns:

Singura și fericita!

| BoboBobo6717 a răspuns:

Într-o relație. nici tristă, nici fericită. Pur și simplu nu mă simt împlinită, însă nici singură nu aș rezista. iar să imi găsesc pe altul, mă gândesc că tot aici o să se ajungă, aș putea să mă întorc la fostul dar dacă nu a mers o dată, de ce ar merge a doua oară? Deci. Putin cam indiferentă față de mine, las așa

| DonGiani a răspuns (pentru BoboBobo6717):

Păi și de ce Dumnezeu mai stai în relația asta? De ce îți mai pierzi timpul? Când ești cu cineva ar trebui să tresari de iubire și de fericire! Dacă nu simt asta mai bine stau singur, e doar umila mea părere!

| BoboBobo6717 a răspuns (pentru DonGiani):

Mda... probabil aștept o minune. laughing
Simt că nici el nu tresare de iubire, dar ne înțelegem perfect și ne merge bine.

| MingDynasty a răspuns:

Singua si fericita, am lucruri mai bune de facut, decat sa-mi pierd bani.

| DonGiani a răspuns (pentru MingDynasty):

De ce ai pierde bani?

| MingDynasty a răspuns (pentru DonGiani):

Nu merita dupa parerea mea, nu mai sunt oameni de treaba ca inainte e greu sa gasesti unul cat de cat bun(mai ales pe placul meu-am cateva pretenti)

| DonGiani a răspuns (pentru MingDynasty):

Tu știi mai bine ce îți dorești... Dar ține bine minte că atunci când ceri trebuie să și oferi la fel de mult ca și cerințele cel puțin!

| MingDynasty a răspuns (pentru DonGiani):

Da stiu, multumesc! Daca cauti pe cineva mult noroc sper sa gasesti pe cineva pe placul tau.

| DonGiani a răspuns (pentru MingDynasty):

Mulțumesc! Nimic în afară de prietenie! Momentan vreau să fiu fericit cu mine apoi da cine știe!

| DonGiani a răspuns (pentru MingDynasty):

Baftă și ție să găsești ce îți dorești! happy

| SanduDediu74 a răspuns:

Eu am avut multe la viata mea, numai una si una, le schimbam ca pe sosete dar de drept chiar eram un domn chipes si atragator, eram foarte secsi si bulanos si cu foarte putini muschi deoarece Dumnezeu mi-a marit muschiul in alta parte! Dar de ceva timp nu mai sunt in putere si tot iau niste pastile pentru a satisface placerile trupesti.

| Petre1987 a răspuns:

Acum sunt singur si trist.