| Raulinio a întrebat:

Cum va place mai mult fericiti singuri sau tristi intr-o relatie?

10 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Aleg sa fiu fericit pe cont propriu, decat sa ma implic intr-o relatie doar de dragul de a nu fi singur. Mi se pare mai mult decat inutil si cred ca facand asta doar complici lucrurile inutil.

| Alyra a răspuns:

Nu mă-ncadrez în niciuna.
N-ai menţionat ce fel de relaţie. În cazul în care relaţie ar fi cu cineva care ţine la mine, aş alege varianta b. Iar dacă nu, atunci prima.

| JoeTPU a răspuns:

Fericit singur. happy

| AndreeaEma a răspuns:

Buna!
Cel mai trist este sa fii singur in doi, asa ca prefer sa nu fiu intr-o relatie si totusi sa fiu fericita happy
Pa!

| Mădă0611 a răspuns:

Fericita singura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fericită într-o relație.
Se spune că dragostea te face să zbori, aș avea suficient suport cât să nu am alte probleme (bineînțeles cât să nu îmi fac).
Și-s destul de socială de fel și de sociabilă.
Am luat cel mai bun caz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima varianta.

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Fericit.

| Ƨirenia a răspuns:

Fericita singura

| Bijou22 a răspuns:

Salut.Clar imi pasa sa fiu fericita, si mai ales sa nu mai imi bat capul sa fiu intr-o relatie cu cineva.