| DenisaDeny900 a întrebat:

Sotul meu are 40 de ani eu 24 dar am mai zis asta.Eu în preajma lui mă simt fericită, suntem de un an casatoriţi, mama lui nu a avut nici o treaba pana acum, menţionez ca nu stam cu ea în casa avem casa noastră. Mama lui acum spune ca sunt prea tanara pentru el.Şi mă întreb de ce spune asta abia dupa un an de la casatorie, ce parere aveti voi despre situaţie?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vechea gandire a mamelor.
Dar, sa spunem adevarul, cam are dreptate. El a vrut o femeie tanara. Peste cativa ani, tu ti-ai dori sa fi avut un soț mai tanar.

| sabin89 a răspuns:

Întreab-o: Și ce propui? Să mai îmbătrânesc? Nu am cum. Ăștia sunt anii mei.

| ioana748 a răspuns:

Uite...ca sa dai dovada de putina maturitate si inteligenta emotionala, trebuie sa te doară la bascheti de ce spune doamna.
Este bine ca stati singuri si sper ca tu te ingrijesti de sotul tau si nu mama lui, ca atunci am gasi explicatia.
Toate bune si casa de piatrahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing