| iloncik009 a întrebat:

Spuneti-mi un sfat va rog.o data am fost cea mai buna prietena a 2 fete dar acum nu suntem...nustiu de >ce? mau parasit.da vreau sa le intorc fara ele parca viata mea n-are sens. dati-mi un sfat cum sa le >intorc

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Corect este să le întrebi! Poate ai greşit cu ceva! Plus că prietenie cu forţa, nu se face! Baftă!

| teiubescsiastae a răspuns:

Salut!love struck
eu zic sa le arati cat de mult ti la ele. sa le surprinzi cu ceva frumos sa vada ca ti la ele :*
funda?

| iloncik009 explică:

De-ar fi asa usor