| selena_5077 a întrebat:

Este adevarat sa Selena Gomez este impreuna cu Justin Biber?

8 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Sunt doar foarte buni prieteni

| Bibutzu a răspuns:

Nu. nu este adevarat 9 in trecut Justin. a fost indragostit de selena (si poate mai este) dar aceasta la refuzat. dorind de la el doar o relatie de prietenie). funditawinking?

| OHmyGosh a răspuns:

Nu.Sunt doar foarte, foarte buni prieteni.
Sel a spus intr-un interviu ca i s-ar parea stupid si ciudat sa fie impreuna cu Justin, pe care il considera ca un frate mai mic.
Paparazzi sunt cei mai nesimtiti oameni. I-au fotografiat pe Sel si Justin tinandu-se de mana si luand cina, insa asta nu inseamna ca sunt iubiti.
Chiar nu se poate.Sunt decat foarte buni prieteni.

| Antonia154 a răspuns:

Am citit ca isi dau des sms, dar nu sunt impreuna, si am mai vazut un video pe YouToube si el spunea ca este singur, si ca i-ar placea sa fie la moment cu Jasminne Villegas, fata care s-a filmat in Baby si Eenie meenie. Cam atit, Funda?

| MaraSM a răspuns:

Nu sunt impreuna, aaa si Jasmine nu stiu cum sa-ti zic dar jasmine villegas a fost doar in baby in eenie meenie a fost natalie gironas. Sper ca te-am ajutat papa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu este adevarat jastin biber este un fraier

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu la intrebarea asta ma intreb si eu

| GabyDarK_6835 a răspuns:

Nu nu sunt cum sa fie cu asta http://www.youtube.com/watch?v=9Mk2mDhbJSk