| iamy a întrebat:

Stie cineva ceva concret despre ADHD?

Răspuns Câştigător
| Agnes00 a răspuns:

Sunt de parere ca nu exista, este doar o inventie pentru noile generatii care nu se mai pot concentra pe ceea ce li se spune sa faca.

2 răspunsuri:
| AnaBlackVampire a răspuns:

Buna iamy!

ADHD este o tulburare a atentiei. Nu te mai poti concentra si devi agitat. Este intalnit in general la copii si se poate trata la pediatru.

Ciao!

| iamy explică (pentru AnaBlackVampire):

Poate cineva care s-a intalnit cu un caz de copil cu ADHD poate sa-mi spuna mai multe, cred ca mi-ar fi de mare ajutor.Va multumesc.