| Andrea39 a întrebat:

Stie cineva cum sunt bărbatii italieni? Ce fel de femeie iși doresc? Si ce fel de familii au?

1 răspuns:
| T0T a răspuns:

Am cunoscut eu un italian pe un joc ce tot vorbea despre sex și despre fanteziile lui ciudate și spunea cuvintele învățate de la un prieten român de al lui(cred că deduci ce cuvinte). De asemenea dramatiza într-un hal atunci când îl cam ignoram pentru că mă stresa mereu cu asta de m-a făcut să îi dau block. Asta nu înseamnă că toți sunt la fel laughing