| Crystyna1050 a întrebat:

Stie cineva daca federico amador este casatorit sau are o relatie cu florencia bertotti? funa!

Răspuns Câştigător
| Ỷηηєs a răspuns:

Bunahappy

Nu sunt fana a celor doi actori dar pot sa te ajut cu cateva informatii:Florencia Bertotti si Federico Amador. Intr-adevar, cei doi sunt impreuna in prezent si pot sa te asigur. Florencia Bertotti a fost casatorita cu Guido Kaczka in perioada anilor 2006-2010. Cu acesta are si un baiat pe nume Romeo care are 2 ani. Si Federico Amador a fost casatorit si are 2 copii: Unul de 4 ani, altul de 9 ani. Dar, cei doi au divortat de partenerii cu care erau. Si in perioada serialului Nini, cei doi s-au indragostit si traiesc o minunata poveste de dragoste...

Funda?!:*

4 răspunsuri:
| infires a răspuns:

Buna! Cei doi au doar o relatie! Citeste aici: http://ro.wikipedia.org/wiki/Florencia_Bertotti

| flower_3416 a răspuns:

Nu sunt inca casatoriti insa pe viitor sar putea...sunt impreuna de ceva timphappy

| mannzybest2012 a răspuns (pentru flower_3416):

Federico Amador a fost casatorit in trecut si a avut doi copii. Florencia berroty a fost si ea casatorita avand un copil Romeo de 2 ani.Asta pana cand a inceput serialul Nini. apoi amandoi au fost despartit de perechea anterioara. Dupa serial acestia erau indragostiti unu de celalalt si au inceput o relatie de ceva timp urmand sa se casatoreasca big grin...

| emima_1267 a răspuns:

Ce a spus tiffany este tare adevarat dar nu sunt impreuna ca un cuplu sunt casatoriti