| dana_1362 a întrebat:

Stie cineva o crema pentru mancarimi la organele genitale?

8 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Poate ai o candidoza, trebuie sa faci tratament antimicotic si intern( intravaginal) si extern, asa ca mergi la ginecolog.

| PinkPanther a răspuns:

Daca nu stii ce iti provoaca mancarimile du-te la doctor, ar putea sa fie o simpla iritatie daca te speli cu sapun normal, dar ar putea sa fie si ceva mai complicat

| Denise_3997 a răspuns:

Daca ai mancarimi, este posibil sa ai o infectie. Poate chiar candidoza. Du-te la medic si cel mai probabil, ca si crema pentru uz extern iti va recomanda clotrimazol. Dar du-te mai intai la medic. Mancarimea nu apare fara sa fie ceva acolo, care sa o provoace...

| Ajna a răspuns:

Mergi la medicul ginecolog, paan atunci evita sa te speli cu sapunuri cu pH acid pentru. ca pot agrava mancarimile! Desi toate sapunurile au pH acid, mai mult sau mai putin. Mergi la medic si scapi de o grija si de mancarimewinking Multa sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia vezi sa nu ai latai.adica paduchi lati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai incercat bai cu ceai de musetel?

| glamour a răspuns:

Adica, sa opreasca mancarimile? Crema de galbenele e buna. Dar daca te mananca poti sa fi bolnava asa ca nu ar strica sa mergi la ginecolog sa ceri un test al secretiei vaginale(se poate face si daca esti virgina)

| PlfacT a răspuns:

Nizoral