| Condrat a întrebat:

stie cineva un film in care sa se vada clar organele genitale? Altfel spus un film cu secvente pentru adulti.

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Buna

Uite aici --->http://www.tpu.ro/......devaratul/

O seara buna!

| Felys a răspuns:

Cauta pe google filme porno si iti apare o gramada de siteuri

| HueyFreeman a răspuns:

Dai pe Private Browsing si cauti putin pe Google. Serios acum, porn-ul e cel mai usor de gasit lucru >_>.

| Condrat explică (pentru HueyFreeman):

Stiu dar apare pe lista de la site-uri accesate de aceea vreau un film obisnuit care sa contina astfel de secvente.Atunci pe lista va aparea un site cu un film obisnuit.

| HueyFreeman a răspuns (pentru Condrat):

Nu, nu apare pe nici-o lista. Cand folosesti Private Browsing nu salveaza nimic, nici history, nici cookies, nici cache,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Shame, din 2011.

| JA50nX a răspuns:

Pirates 1, 2. Nurses.

| Condrat explică:

Dau funda