| Catalina_Cristina_1998 a întrebat:

Stiti, o prietena mi-a zis ca un baiat ma place. el, am vazut, ca-mi zambeste, ceea ce nu prea face, imi ia apararea, si altele. eu nu stiu cum sa fac sa stiu daca ma place, daca o sa-l intreb si nu e adevarat sigur va crede ca sunt nebuna sau altceva... dati-mi sfaturi, cum sa aflu daca ma place sigur?

Răspuns Câştigător
| gebilxkl213 a răspuns:

Vorbeste cu cel mai bun prieten dea lui sa-l intrebe ca : uita fata aceea, ce crezi despre ea? sau de genu. o sa mearga asa am facut si eu. dar zii la prietenul lui sa nu faca de parca te-ar placea pe tine

2 răspunsuri:
| Crocodilul01 a răspuns:

Pai daca nu vrei sa il intrebi tu... pune un prieten/o prietena sa il intrebe! happy

| Alexxx2014 a răspuns:

Cea mai buna metoda intreaba-l cand sunteti singuri daca te place. funda?