| anonim_4396 a întrebat:

TPU am nevoie de ajutor! Nu stiu ce sa fac! Deci m-am combinat cu un baiat care nu prea m-a bagat in seama adica asa si asa desi mi-a adus cadou de Valentine's Day nici nu m-a sarutat! Am aflat de la o prietena ca ma foloseste deoarece asteapta sa se combine cu alta care o place si mie imi zice ca ma place dar cine il crede? Vreau maine sa-l intreb de acest lucru dar daca nu-i adevarat voi parea penibila nu? Sfaturi va roooog!

3 răspunsuri:
| schindlerww a răspuns:

Nu ai fi deloc penibila, ai fi doar o fata ce-si intreaba prietenul in legatura cu niste chestii pe care le-a auzit.
Nu te preocupa de chestii de genul. Intreaba-l! Daca e adevarat, el va fi cel penibil, daca nu, continua relatia, fii atenta sa nu fi mintit cumva. Daca a mintit, e totusi pierderea lui. Tu mergi mai departe spre unul diferit de cel anterior.
Ai incredere, vorbeste, doar nu se va intampla nimic.

Good luck!

| Raptorz a răspuns:

1.Spune-i pa-pa
2.Pa

| IBeliveICanFly3 a răspuns:

Vorbeste cu el, nu te simti penibila. Trebuie sa vezi daca e adevatart ce a spus prietena ta. Daca e a devarat, paraseste-l. Dac nu, continua relatia dar fi totusi atenta!