| Stefaniaelena1234 a întrebat:

Inainte ma placea un baiat stiu asta sigur doar ca acum nu mai sunt sigura daca ma place sau nu.Si mie ami place de el si sunt curioasa sa stiu daca inca ma place. Sfaturi sa aflu daca ma place(si nu ami spuneti sa-l intreb ca n-am s-o fac).

Răspuns Câştigător
| Maria3802 a răspuns:

Buna! Pai in primul rand baga-te cu el in seama fara sa ii dai de banuit ca iti place de el...pur si simplu vorbiti despre orice! Fie scoala, poze, muzica, absolut orice vrei! Tine-l ocupat cu mesajele tale(ai grija insa sa nu pari nici foarte disperata ca nu vrem sa se intample asta!) Dupa aceea ai sa vezi ca o sa iti spuna de la sine sau o sa bata macar un apropo atunci cand vorbiti daca ii place sau nu de tine. Daca spui ca te-a mai placut acum sigur nu are de ce sa nu te mai placa, doar ca flacara probabil s-a stins si nu mai e la fel ca la inceput! Dar ar fi bine sa i-o reaprinzi happy

3 răspunsuri:
| munteanuionvictor a răspuns:

Trebuie să rogi o prietena comună să-l întrebe dacă te mai place.

| AFivia a răspuns:

Eu zic sa nu faci nimic in privința aceasta. Timpul le va spune pe toate!happy

| andrrrrrr06 a răspuns:

Incearca sa stai prin grupul lui de prieteni, asa o sa te observe.
Si poti sa vorbesti cu vreun prieten comun pe care il aveti ca sa afli daca inca te place. Sper ca te-am ajutat.