| Betty18 a întrebat:

Stiu ca e o prostie dar de ce toti baietii care ma atrag fizic sunt raci...TOTI in ultimul an laughing Eu sunt gemeni, nu ma inteleg asa de bine cu ei, decat ca prieteni buni, mai mult nu, stiu din propie experientalaughing) Eu sincer cred in chestia cu zodiile pentru ca mie una mi se potrivesc cam toate la caracteristici dar si la compatibilitatea cu celelalte zodii, cum era scris acolo cu respectivele zodii asa a fost relatia.

In horoscopul zilnic nu cred. happy

6 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Crede-ma,daca la raci zici asa, sunt curios la scorpioni ce zicirolling on the floor scorpionu e mai dificil ca un rac, garantez astalaughingoricum ai dat de dracu si cu raci sunt destul de potenti, o pofta enorma de sex, barem de scorpioni numai ziclaughing deci ori te saturi ori nubig grin eu ca scorpion am fost cu destule femei raclaughing

| Holocaust a răspuns:

Eu am ce am cu berbecii şi cu gemenii,şi sincer, chiar nu-mi pasă.
E adevărat că unele caracterizări ale zodiilor, cu ascendent, compatibilitate şi alte de-astea chiar se potrivesc, dar nu-ţi face un obicei în a lua decizii pe baza zodiacului.O poţi lua ca pe o simplă coincidenţă.

| Cosmin1I a răspuns:

Nu te juca cu un rac don.soara Betty18.

Răspuns utilizator avertizat
| IMINENT a răspuns:

Poate pentru ca nu vrei sa te casatoresti cu ei si sa te impreunezi numai pentru a da nastere la prunci crestini.

| Mihai_Mateiasi_1988 a răspuns:

Probabil e doar intamplare sau cine stie ai tu lipici la raci :-P. O sa dai si peste altii din alte zodii stai linistita :*