| BalanXd_MarianXd_1997 a întrebat:

Cu ce zodii se potrivesc gemeni? >:

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Compatibilitate excelenta:

Gemeni-Berbec, Gemeni-Leu, Gemeni-Balanta, Gemeni-Varsator

Compatibilitate buna:

Gemeni-Gemeni, Gemeni-Sagetator

Compatibilitate acceptabila:

Gemeni-Taur, Gemeni-Rac, Gemeni-Scorpion, Gemeni-Capricorn

Compatibilitate redusa:

Gemeni-Fecioara, Gemeni-Pesti

11 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Cu mama ta care te-a făcut acum câțiva ani.

| Latinmoon a răspuns:

Conteaza sa te placi nu are asa mare importanta ce zodie esti.

| Kasia a răspuns:

Zodii*
nu zodi.

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Berbec,Leu,Balanta si Varsator happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand ce pusca mea inseamna "zodi"? Si-n al doilea rand, tu gandesti? Inca mai crezi in zodii? Sunt cele mai mari prostii, probabil tu inca crezi ca pamantul e patrat si sorele se misca-n jurul Terrei si nu invers, nu? Nu mai crede toate prostiile promovate de televiziunile de rahat si de site-uri de pokemoni.

| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns:

Zodiacul este o prostie care vrea sa te faca sa crezi ca pozitia arbitrara a planetelor in jurul soarelui ti-ar influenta cumva personalitatea si ca tu printr-un mod bizar imparti cu milioane de oameni cumva acelasi destin.

| David98TM a răspuns:

Nu conteaza Zodia...

| JasminNoir a răspuns:

Cu tripletiiwinking

| Alexu9696 a răspuns:

Iti dau un sfat pentru ca si eu sunt gemeni nu sta cu altcineva din zodia gemeni ca iese urat rau...