| Roberta00 a întrebat:

Sunt cam nedumerita. Un tip imi da impresia ca ii place de mine:se uita lung la mine, imi trimite mesaje, isi pune prietenii sa vorbeasca cu mine, nu a avut curajul sa ma intrebe daca vreau sa stau cu el si a pus un prieten sa ma intrebe, intr-o seara la o petrecere nu m-a bagat deloc in seama, a dansat cu "prietenele mele" care ii faceau ochii dulci.Am descoperit ca ii place de una cu extra tate cica o place foarte mult. Daca o place de ce a mai vrut sa stea cu mine? De ce mi-a dat sperante degeaba?

Eu ce sa inteleg? Ma place sau nu?

10 răspunsuri:
| MadaTeIntreaba a răspuns:

Te place doar ca vrea sa vada daca si tu il placi facandu-te geloasa.Asa face si un baiat din clasa care se preface ca ii place de o fata doar ca sa ma faca geloasa

| iEmonel a răspuns:

Intelege si tu ca e gay. rolling eyes

| victorcucos a răspuns (pentru iEmonel):

Inchideti ibala de ciine

| iEmonel a răspuns (pentru victorcucos):

I-auzi.

| victorcucos a răspuns (pentru iEmonel):

Ce-smauda ba porcule.mai spala-te ca miroase prin firele de calculator

| iEmonel a răspuns (pentru victorcucos):

Daca simti ceva miros du-te si fa dus si nu da vina pe mirosul transmis prin firele calculatorului. laughing [ care oricum nu ajung la tine, da' cum esti asa mare hacker tu stiai asta deja ]

| victorcucos a răspuns:

Eu cred ca da.DE ce? Pentru ca vrea sal invidiezi.Pentru ce? Pentru ca tu sa fii atrasa de el.Iti spun eu (chiar daca am 12 ani stiu ce inseamna asta)numi pun fotografia reala pentru ca fac infractiuni adica sunt hacker(sparg parole, siteuri) happy

| iEmonel a răspuns (pentru victorcucos):

Du-te si mananca-ti cerealele ma "hecare". laughing)

| sofy23 a răspuns:

Buna!
1. poate e un tip gen "am pus ochii pe o tipa misto si ii dau de veste ca o plac, dar sunt prea timid, apoi pun ochii pe alta mai faina si fac acelasi lucru, si ma bucur ca nu i-am zis in fata ca o placeam celeilalte tipe, pentru ca lucrurile se schimba de la o zi la alta, si tot asa...";
2. sau cel mai probabil ca te place si vrea sa vada daca si tu il placi. zic asta pentru ca in general un tip timid nu schimba de la o zi la alta fetele. sau asta e doar o cale sa para mai atractiv si mai sensibil si serios? sincer, asta e o dilema aproape de nedeslusit. eu zic inainte sa treci la actiune (mai bine decat sa incerci sa-i dai de veste ca-l placi si el chiar sa nu te mai placa), intreab-o pe una dintre prietenele tale care e aproapiata de fata aia care o place el acum ce se intampla in relatia lor si poate poti s-o intrebi chiar pe respectiva fata, dar ai grija sa nu pari decat curioasa, ca poate ele ii zic tipului.
sper ca te-am ajutat, baftawinking.

| BrokenDreams_8819 a răspuns:

Eu cred ca te place. unte cateva sfaturi ca sa il dai pe spate
http://sexyblog4u.blogspot.com/......arbat.html