| Patriciiia a întrebat:

Sunt cu un baiat de aprox 3 luni... intre noi este o diferenta de 6 ani.eu 16, el 22. El e din orasul meu, statea la cateva blocuri de mine, dar acum s-a mutat in Danemarca. Inainte, sa fim impreuna ieseam cu el doar seara, si ne plimbam prin cartier, insa fara sa stie prietenii lui. Acum, cand a venit, m-a chemat la party-ul facut in cinstea venirii lui, si in plus m-a prezentat prietenilor lui. Insa, acum nu ma mai suna, pe mess imi raspunde rar, iar cand imi raspunde e foarte indiferent. Oare ce s-a intamplat? Are pe alta?! straight face (va rog sa nu raspundeti aiurea. dau funda pentru cel mai bun raspuns ) :*

Răspuns Câştigător
| BlancaFantasma a răspuns:

Sincer? eu cred ca prietenii lui i`au zis ceva despre voi, din cauza diferentei de varsta.Baietii sunt invidiosi si nu m`ar mira sa fi facut "glume" pe seama lui, ca iese cu o minora.Sunt destui care fac asa. Vorbeste cu el, suna`l si intreba`l clar ce are cu tine, macar atat sa faca: sa fie sincer.bafta!

6 răspunsuri:
| Jeanny22 a răspuns:

Nu stiu daca poti discuta cu el la telefon, sau pe mess, despre ceea ce simti tu.Sau despre faptul ca tu il simti indiferent. Ar trebui sa astepti pana cand va veti intalni fata in fata. Nu poti discuta lucruri atat de serioase pe mess ...Atunci cand il vezi, observi si cum reactioneaza la ceea ce tu ii vei spune, si iti vei da seama daca are pe altcineva sau inca tine la tine. Poate are si el niste probleme, dar nu stie cum sa ti le impartaseasca si tie.Deci, ai rabdare! Atunci cand va veti intalni fata in fata, va veti putea rezolva probleme pe care le aveti.
Ai grija de tine!
Jeanny22!

| AlexxaRainbOw a răspuns:

Poate ca prietenii lui iau spus ceva despre tine. [ poate sunt geloshi pe el, sau varsta, sau pentru ei nu esti 'prietena perfecta' pentru prietenu`l loc] Sa incerci sal suni tu. Si sai dai de inteles ca nu iti place cum se comporta cu tine acum. Si sa fi putin mai rea cu el. Sa speram ca o sa iasa asa cum vrei tu :* :* happy pa'pa sper ca team fost de ajutor :*!

| sy46 a răspuns:

Suna-l tu si impunei sa va intalniti fata in fata, ca sa lamuriti problema. macar atat meriti

| georgyana1398 a răspuns:

Buna patriciahappy.eu zic ca mai bine iai trimite pe telefon un mesaj sau pe mess undeva unde sa fi sigura ca il vede sai scrii acolo tot ce te deranjeaza si sa il intrebi ce vrea sati demonstreze prin comportamentul lui daca nu-ti raspunde incearca sa nul mai cauti nci uh pentru ca daca tine l tine cu siguranta o sa te caute el. stiu ca-ti va f greu dar ar fi bine sa incerci. sper sa se rezolve problema:*. funda?

| Patriciiia explică:

Vreo 3 prieteni de-ai lui stiau ca iese cu mine...mai e o fosta prietena de-a lui.care a venit si ea in vacanta.si mi-a spus inainte sa vina in RO ca tipa l-a chemat la un suc si a spus ca va merge.dar prima data merge cu mine.

| Carmina_8428 a răspuns:

Poate ai facut tu ceva care la indepartat sau el si-a dat seama ca relatia dintre voi nu merita stiu ca tu ai vrea explicati dar si tacerea are un raspuns! fi tare daca cu adevarat te vrea te va cauta elwinkingnu te umili tu el are o varsta la care e costient si stie ce e bine