| Patriciiia a întrebat:

Buna all.:*
Sunt cu un baiat de aprox 3 luni... intre noi este o diferenta de 6 ani.eu 16, el 22. El e din orasul meu, statea la cateva blocuri de mine, dar acum s-a mutat in Danemarca. Inainte, sa fim impreuna ieseam cu el doar seara, si ne plimbam prin cartier, insa fara sa stie prietenii lui. Acum, cand a venit, m-a chemat la party-ul facut in cinstea venirii lui, si in plus m-a prezentat prietenilor lui. Insa, acum nu ma mai suna, pe mess imi raspunde rar, iar cand imi raspunde e foarte indiferent. Oare ce s-a intamplat? Are pe alta?! straight face (va rog sa nu raspundeti aiurea. dau funda pentru cel mai bun raspuns ) :*

Răspuns Câştigător
| Anonymuss_1194 a răspuns:

Daca s-a mutat in Danemarca clar ceva s-a intamplat acolo, f posibil sa aiba o alta fata acolo, relatiile de la distanta nu merg. Si in plus este o diferenta considerabila intre voi doi. Si faza cu indiferenta totala este un mod foarte folosit de a spune celuilalt ca nu mai vrea si celalalt sa ii dea papucii.

1 răspuns:
| Patriciiia explică:

In Danemarca s-a dus in leg cu serviciul,si nu, nu are nici o fata acolo, nu cunoaste pe nimeni. sta la un prieten si lucreaza 13 ore pe zi.tongue