| anonim_4396 a întrebat:

Sunt disperata, va rog ajutati-ma! Sotul meu este mai mare ca mine cu 25 de ani! il iubesc din tot sufletul si avem un copil impreuna. dar mereu il prind ca ma inseala.nu mai suport si nu stiu ce sa fac sunt disperata! el nu recunoaste niciodata! mereu imi spune ca am o problema si ca sunt nebuna. refuza orice discutie si mai rau daca deschid subiectul se enerveaza tipa la mine si pleaca sau mai rau ma loveste! ce ma sfatuiti sa fac?

31 răspunsuri:
| DeNIsainTeRlOpAaA a răspuns:

Ar trebui sa te gandesti mai mult la tine si la copil...si sa iei o decizie serioasa. pup:*