| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a întrebat:

Nu stiu ce sa mai cred,prietenul meu este foarte inchis in el,nu stiu daca are legatura cu zodia lui fiindca se afla in zodia pesti, sau doar asa e el.Nu-mi recunoaste lucruri pe care i le dovedesc,e mai mereu tacut,nu discuta cu mine roice problema avem.Poate eu sunt problema ca este asa,dar eu am inceput sa ma deschid in fata lui el nu da semne. Face lucruri pe care spune ca nu le face ca nu-i plac,nu stiu cum sa-l inteleg, sa fie bine.In orice discutie de a noastra ma face nebuna si asta ma distanteaza mai rau de el si ma face sa simt ca nu ma doreste.Ma lasa, peste o zi se intoarce.E normala aceasta relatie? sau doar mie mi se pare ca nu mai merge bine.

9 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Zodiile nu au nicio treaba cu oamenii. Cum poti crede ca la sute de mii de oameni li se vor intampla aceleasi lucruri in aceeasi zi? Daca te face nebuna, atunci el nu e in toate mintile. Cum sa te jigneasca in acest mod? Asta nu e iubire. E bataie de joc.

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg explică:

Am stat de vorba si mi s-a deschis, deci problema e la mine.Multumesc de raspuns.

| neutrino a răspuns:

Aceasta nu este o relatie, deci nu se poate pune problema daca este sau nu normala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu au nicio treaba zodiile cu relatiile dintre doi sau mai multi oameni. Doar cu asta iti pot fi de ajutor, in rest trebuie sa te descurci singura ca doar esti fata mare, avand in vedere ca ai o relatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa din pura curiozitate, tu ce zodie esti?laughing

| Voidwithin a răspuns:

1.Cred ca ai o problema cu zodiile astea.
Unde pana mea e demonstratia stintifica pentru prostiile astea nu eticheta oameni dupa luna care s-au nascut ca nu ei au ales sa se nasca atunci.
2.Asa e persoana lui tipul de baiat care e treaba lui si nu vorbeste prea mult probabil.
3.Bye.

| StalkerSoul a răspuns:

Numai crede in zodii, sunt niste aiureli.
Lasa-l. n-ai ce face daca nu e vorbaret, ce vrei? De ce l-ai ales.
Acum renunta la el mna ce sa faci daca nu-ti convine.

Răspuns utilizator avertizat
| Georgiana_GD_1996 a răspuns:

Cred ca e ceva in neregula si ca ar trebui sa stai de vorba cu el.Si daca vezi ca nu vrea sa iti spuna nimic. atunci sigur e ceva.