| ella1995 a întrebat:

Sunt gravida am mari emotii cand va veni vremea sa nasc mai mare fricaa. care aveti aceeasi problemA sa discutam

3 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

Stai linistita, o s-o faci si pe asta, te fortezi putin (mai mult) si gata. O sa te simti si eliberata. Pe cale naturala, sau?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vizitează doctorul vezi rezultatele cum poti naste copilasul. Daca nu poti sa il nasti natural, accepta cezariana. Nu te forta daca nu poti naste. Orice femeie are emotii sa isi vadă copilasul. Baftă.

| ella1995 explică:

Da sunt ok.cu sarcina. vreau cezariana k nu mai pot de frica.dar doctorul meu nu ma lasa spune ca daca nasc normal dupa2ore o sa fiu in picioare. aveti idee asa horror e sa nasti natural?