| Shateen a întrebat:

Sunt in ultima zi de menstruatie. si curge ceva maro. Ce inseamna `fundita;;]

Răspuns Câştigător
| bby a răspuns:

E ceva normal.Nu te speria oh go on e doar lichidul ramas in ovare tongue

9 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Ca esti o tampita Asta intrebi tu?

| elena a răspuns:

Inseamna, ca esti in ultima zi de menstruatie si se opreste sangerarea, este normal...

| missbee a răspuns:

Se întâmplă aproape oricui. De obicei la începutul și la sfârșitul menstruației. Scurgerile menstruale nu conțin doar sânge... de fapt cantitatea de sânge este destul de mică. Conține tot ceea ce s-a depus pe pereții uterului în ultimele 28 de zile + ovulul nefecundat. Este normal să varieze culoarea, însă dacă persistă e bine să faci un control, să nu ai vreo infecție. Dacă nu ai dureri foarte mari, dacă ciclul este regulat și te simți bine, e ok, nu ai de ce să îți faci griji.

| seby005 a răspuns:

Sal -te cureti--

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi se intampla si nu stiu ce e. Probabil e doar o infectie urinara xD

| Putzifer a răspuns:

Eu zic ca incepi sa te caci prin vagin

| ozana_6012 a răspuns:

Ai facut pe tine

| Gargaritza_4806 a răspuns:

Inseamna ca esti proastastraight face

| marllen a răspuns:

Asta am patit si eu, am fost la medic si mi-a spus ca am facut infecti de la absorbante sau din cauza ca nu te-ai spalat si dimineata si seara. Daca esti genul de pers si ai fobie pentru medici ginecologi iti recomand sa te duci la farmacie si sa iti iei clortimazol (unguent) te speli si il aplici.