| anonim_4584 a întrebat:

Sunt insarcinata in 7 luni si doresc sa dau copilul spre adoptie din maternitate.Nu mai am pe nimeni si nu am nici o posibilitate sa il intretin.Cum este posibil?

Răspuns Câştigător
| fabiola a răspuns:

Intai naste-l priveste-i ochii, lasa-l sa-ti stranga in pumni degetul, asteapta-i surasul...si mai vorbim apoi! O mama este capabila de forte incredibile cand vine vorba de prunc!

42 răspunsuri:
| hajnilenart22 a răspuns:

Buna ce o a ai o ii o tanara i nu am copi i ai vrea a adopt ii din cvluj nr de contact 0727947297

| danielovidiu23 a răspuns:

Buna ziua asi dori sa întreb daca cineva care nu are posibilitati si ar vrea să își dea copilul in adopție. Eu nu rămân însărcinată și sotul meu își dorește foarte mult un copil iar daca vrei sa il adopți de la casa de copii durează o grămadă de timp chiar și ani ca sa fie copilul tau legal și am dori sa înfiem un bebe de la o familie care nu are posibilitatea de al creste! Ast răspuns! O seara buna

| danielovidiu23 a răspuns (pentru Tuchel_Oana_Gabriela_1979):

Bună ați dat copilul in adopție daca nu, il dorim noi? Ast răspuns!

| Geo_Geo_1993 a răspuns:

Mai este valabil as dori eu sa il infiez

| Alberto_Alexandru_1988 a răspuns (pentru Alexandroaia_Mihaela_1986):

Ați infiat copilul?

| Radu_Nicusor_Alexandru_1991 a răspuns (pentru hajnilenart22):

Sotia mea este insarcinata si mai avem un baietel de 1 an si 4 luni si nu ne permitem sa mai crestem un copil din cauza ca nu prea avem posibilitati

| Radu_Nicusor_Alexandru_1991 a răspuns (pentru danielovidiu23):

Sotia mea este insarcinata si am dori sa il dam spre adoptie deoare ce mai avem un copil si nu avem posibilitatea sa mai crestem unul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Radu_Nicusor_Alexandru_1991):

Mai este valabil anunțul? As dori din suflet sa iau eu copilașul.

| Boar_Alexandra_Lorena_1988 a răspuns (pentru Geo_Geo_1993):

Ai luat copil spre infiere

| Boar_Alexandra_Lorena_1988 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai reușit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Boar_Alexandra_Lorena_1988):

Ce sa reușesc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Radu_Nicusor_Alexandru_1991):

Bună ați reușit să găsiți familie sa dați copilul? Dacă nu va rog din suflet sa ma contactați, îmi doresc din suflet sa fiu mama și ma chinui de 8 ani sa rămân însărcinată și nu reusesc. Va rog sa ma contactați 0754415700