| anonim_4584 a întrebat:

Sunt insarcinata in 7 luni si doresc sa dau copilul spre adoptie din maternitate.Nu mai am pe nimeni si nu am nici o posibilitate sa il intretin.Cum este posibil?

Răspuns Câştigător
| fabiola a răspuns:

Intai naste-l priveste-i ochii, lasa-l sa-ti stranga in pumni degetul, asteapta-i surasul...si mai vorbim apoi! O mama este capabila de forte incredibile cand vine vorba de prunc!

42 răspunsuri:
| hajnilenart22 a răspuns:

Buna ce o a ai o ii o tanara i nu am copi i ai vrea a adopt ii din cvluj nr de contact 0727947297

| Radu_Nicusor_Alexandru_1991 a răspuns (pentru hajnilenart22):

Sotia mea este insarcinata si mai avem un baietel de 1 an si 4 luni si nu ne permitem sa mai crestem un copil din cauza ca nu prea avem posibilitati

| anonim_4396 a răspuns (pentru Radu_Nicusor_Alexandru_1991):

Bună ați reușit să găsiți familie sa dați copilul? Dacă nu va rog din suflet sa ma contactați, îmi doresc din suflet sa fiu mama și ma chinui de 8 ani sa rămân însărcinată și nu reusesc. Va rog sa ma contactați 0754415700