| Teodoraa6 a întrebat:

Sunt invitata la ziua unei amice, dar nu o cunosc prea bine incat sa stiu ce isi doreste, cu toate astea as vrea sa ii iau ceva micut si dragut care sa iasa in evidenta prin simplitate, ceva idei pentru cadouri adolescentine, tipa implineste 16 ani, as vrea sa fie ceva decent pentru ca la petrecere vor fi si parintii ei. Orce idee este bine venita,ofer funda.Dar va rog sa nu fie clasicile parfumuri,bijuterii,farduri,haine, rame foto. Nu vreau sa ii ofer un cadou comun vreau sa fie ceva special.

3 răspunsuri:
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Un vibrator, roz. O sa fie unic si o sa iasa in evidenta cu siguranta!

| Starla14 a răspuns:

Dai si tu intre 20-50 de lei si gata

| AnoRo a răspuns:

I-ai un animalut de casa, un catelus o pisica. Daca i-ai făcut-o cadou, nu mai are cum sa o refuze sau sa-i deie drumu pe strada sau cumparai ceva care sa-l foloseasca. Dar ce-l mai bine ar fi o bratara cu numele ei, sau o perina cu fotografia voastra.

Sper ca te-am ajutat! Funda? happy