| Dey_1617 a întrebat:

Buna TPU:*
As vrea sa ii fac un mic cadou prietenului meu, are 18 ani si eu in curand fac 18 dar nu`mi vine in cap ce i`as putea lua. Nu vreau cadouri personalizate. nu ceas, nu bratara, nu camasa, nu lantisor, rame foto, parfumuri, ca i-am facut.Eu as vrea sa ii fac ceva din inima ceva semnificativ, sa fie ceva frumos sa il vad cum zambeste cum se bucura:X
Va rog. dau funda:*si vot:*

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Organizează o petrecere surpriză!
Pa, pa.

| Lizarous a răspuns:

Pai daca i-ai facut de toate ce altceva mai vrei? Cadoul cel mai de pret ai fi tu, daca tot va iubiti si prezenta ta in ziua accea. Bucuria nu sta mereu in cadouri.Cadou ar fi:un catelus, o pisica daca ii plac animalele. Daca nu un tort facut de tine.