| Teodoraa6 a întrebat:

Buna happy! In cateva zile este ziua de nasterea fostei mele prietene(cea mai buna). Dar nu stiu ce cadou sa ii fac, ea a spus ca ne este nevoie de cadou, dar sa fim seriosi, mie mi-ar fi rusine sa ma duc cu mana goala mai ales ca am fost cele mai bune prietene 2 ani de zile si ceva. As vrea ceva idei dragute de cadou, ceva micut si dragut foarte simple nu chestii cu lanturi culori neon sclipici si alte minuni, ceva deosebit care sa iasa in evidenta prin simplitate, as vrea ceva idei dragute dar nu ceva de genu : clasicile parfumuri/haine/chestii imprimate. Am omis ca petrecerea va avea loc la ea acasa, nu sunt in relatii prea bune cu mama ei deci vreau sa fie ceva decent. Multumesc anticipat(ofer funda). happy

1 răspuns:
| geanim a răspuns:

Acum depinde si de buget. Eu ce ti-as recomanda ar fi un parfum. dar dupa cum ai zis fara parfum. Alta parere ar fi haine dar e in aceas situatie, Eu as zice sa ai iei o bluza sau o pereche de panataloni ceva sa fie de vara.