| anonim_4396 a întrebat:

Sunt si eu cu o fata de ceva timp... nu prea simt ca ma iubeste ca ne vedem cam rar 1-2 ori pe saptamana si poate asta e cauza. Ceea ce as vrea eu e sa o fac pe ea sa ma placa mai mult... straight face nu stiu ceva indicatii

Răspuns Câştigător
| GeoXD a răspuns:

Si eu sunt intr-o situatie asemanatoare, doar ca eu nu l-am mai vazut de 2 saptamani, si nici nu m-a sunat pe motiv ca "nu are minute", desi pe prietenul lui cel mai bun il suna...si nu a iesit in aceste doua saptamani pentru ca era racit si chestii de genul straight face si am inceput sa cred ca ma ignora, desi, incerc sa am incredere in el, ar trebui sa il pretuiesc atat timp cat il am langa minestraight face asta ar trebui sa faci si tu cu iubita ta, pretuieste-o si incearca sa aflii raspunsul la intrebarea ta, daca te mai iubeste, ar trebui sa o faci sa te iubeasca mai mult, iti zic eu, faptul ca nu sta mult cu tine poate o face sa realizeze ca ar trebui si ea sa te pretuiasca :]

6 răspunsuri:
| Linda a răspuns:

Sa fii un om deosebit. Sa inveti bine la scoala, sa-ti cultivi anumite talente, sa stii sa canti la vreun instrument, sa stii limbi straine, chestii din astea.

| Linda a răspuns:

Eu ma intalneam cu prietenul meu si o data la doua saptamani, ca daca te intalnesti in fiecare zi nu mai ai timp sa te dezvolti. E important sa stii ce vrei de la viata, sa aiba ce sa iubeasca la tine.

| snowflake a răspuns:

De cat timp sunteti impreuna?
poate ca distanta, sau faptul ca va vedeti rar, isi pune amprenta pe prietenia asta happy
incearca sa petreci mai mult timp cu ea, poate numai asa o sa va apropiati happy

| snowflake a răspuns:

Ocupata in ce sens?
nu isi poate rupe o parte din timp si pentru tine?
intr-o relatie, e interzis termenul "ocupat" pentru celalat happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

... sunt de o 1 luna... e ocupata in timpul saptamanii si de asta si e cam pustiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci e ceea ce e la mine EXACT la fel straight facebig grin