| Andreeaa20 a întrebat:

Sunt zodia rac si nu ma împac bine cu nimeni toți se comportă de parcă as fi străină dacă le cer ajutorul imi spune ca nu are ce sa facă, sa mă descurc sau chiar și sora mea. vreau sa stiu care zodie e cea mai iubitoare sau buna din horoscop

Răspuns Câştigător
| farfuriaverdex a răspuns:

Nu exista cea mai buna zodie... suntem diferiti chiar daca in functie de zodie capatam anumite caracteristici, incearca sa fii mai nepasatoare si sa nu te mai ataci la orice chestie, racii sunt mult prea sensibili, uneori chiar si fara un motiv real, li se pare lor ca sunt dati deoparte se supara si nu mai vorbesc. Este si cazul tau?

Răspuns Apreciat de Editori
| MihaelaDart a răspuns:

Incearca sa elimini problemele care te framanta in a compara oamenii cu zodiile. Daca este sa ii compari pe fiecare dupa zodie, ai fi neutra, ai fi o pustnica si nu ai intelege de ce nimeni nu te intelege. Daca vei scoate asta din cap, vei vedea ca oamenii nu tin cont de horoscop. Asa eram si eu candva, voiam sa-mi aleg prietenii in functie de zodiile cu care ma intelegeam, desi am realizat ca pierd si ma afund in singuratate, mi-am deschis inima si am invatat sa ma impun in fata celor care vor sa-mi faca rau. Esti inca mica si nu stii cum sa iti selectezi colectivul inca, desi din asta se invata.

4 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Berbec, desi este irelevant acest lucru.Problemele tale par legate de comportament si nu de zodie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai crede in prostiile astea

| DovleacTurbat a răspuns:

Se crede in asa ceva? Traim in 1017 nu 2017.