| Loloannna a întrebat:

Hei TPU,am o intrebare:As vrea sa stiu mai multe despre băieții in zodia Rac:Cum sunt ei de fapt,ce le place sa facă,cum cuceresti un baiat Rac, ce gândește, ce i-ar placelui la o fata, cum i-ar place sa fie o fata pentru el, as vrea sa stiu cam totul despre băieții in zodia Rac, sunt indragostita:p de un baiat in aceasta zodie si nu stiu multe despre el, doar ca e in zodia Rac si e pe 7 Iulie:d, Vreau raspunsuri doar de la persoane in zodia Rac

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te-ai lua dupa zodii, ai ajunge la concluzia ca pe Terra sunt doar 12 feluri de baieti.Concluzie total eronata.
Zodia baiatului nu conteaza de loc.
http://www.astrologie-horoscop.ro/ro/rac/101-barbatul-rac.html
http://www.astrologie-horoscop.ro/ro/rac/95-rac-cucerire.html

| alexandra_4554 a răspuns:

Cum sti raci sunt foarte timizi, si sensibili, de alfel sunt si familisti convinsi, eu sunt rac, in primul rand are nevoie de o fata sensibila, tandra, visatoare ca si El, il poti cuceri doar cu un zambet, si de ce nu cu o invitatie la un suc, Ei rar fac primul pas, iar atunci cand se indragostesc, oooo pai pun foarte mult suflet, asa ca ai grija nu rani un racusor, se recupereaza ca-m greu dupa o despartire, pentru ca pun mult suflet

| Mara989 a răspuns:

Scrie pe google "zodiac rac cel mai tare pe care l-am citit", apoi intri in primul rezultat care iti apare si acolo gasesti multe chestii interesante despre femeile si barbatii zodiilor. Succes!