| Miron_Sanda_1990 a întrebat:

Tatăl meu țipă la mine degeabă mă doare capul ce să fac?

Răspuns Câştigător
| Annabelle21 a răspuns:

Off. draga mea! Atat de mult mi-as fi dorit sa nu fi trecut si eu prin aceeasi situatie...

1. Vorbeste cu mama ta.

2. Nu il baga in seama. Incearca sa te gandesti la altceva.

Poti incerca sa vorbesti si cu el, sa il rogi sa inceteze, insa din experienta iti spun ca nu prea va merge.

Si, oricat de enervant poate fi uneori, incearca sa-l pretuiesti. La un moment dat nu va mai fi si iti va parea rau pentru momentele in care v-ati certat.

Si eu aveam aceeasi relatie cu tatal meu, dar acum a murit. Si stii de ce imi pare cel mai rau?! Ca in loc sa ma bucue ca il am, mereu tipa si ne certam.

Bafta scumpo!

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ia un paracetamol si asculta-ti tatal, poate ca nu tipa chiar degeaba si inveti ceva util din ce spune el.

| mgtow a răspuns:

Suni la 112 si faci o reclamatie impotriva lui

| 愛日本 a răspuns:

Muzica&casti in urechi

| MskDesign a răspuns:

Cred ca ar trebui sa va revizuiti comportamentele amandoi.Transformati lucrurile negative in lucruri pozitive.Sigur aveti ceva in comun si acel ceva trebuie sa sfrutati pentru buna convetuire a unei familii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuipă-l în faţă laughing

| Alexandr a răspuns:

Asculta-l! OARE DE CE TIPA?