| unromandestept a întrebat:

Ti ai dedica o clipa din clipa ta sa oferi o clipa celui care si ar dori o clipa de Iubire? Eu am facut-o si nu am fost singurul...www.mwmile.azone24.com sunt eu si varul meu care am dorit sa ti spunem... Tu vei spune mai departe?

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ceva frumos . Felicitari !

| gigiro a răspuns:

Eu as darui nu o clipa, tot timpul din lume. Si-n plus, vorba lui Minulescu ' nu-ti cer nimic,... i-as oferi ' tot ce nu se poate da '-citeste poezia ca sa poti intelege.

| unromandestept explică:

Si eu le multumesc tuturor careau inteles ca trebuie sa ne mai spunem din cand in cand ca ne iubim si cea mai buna clipa sa facem asta e chiar Clipa Prezenta!

| octavianpas a răspuns:

Draaaaaaaaaaaaaaaaaaaguuuuuuuuuuuuuuuuuuut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multum frumos http://www.mwmile.azone24.com/ iti daruiesc si tie putin... din ce ne-ai dat. voi pune si eu la statuss