| yinyang a întrebat:

Opreste-te o clipa si spune Te Iubesc de Valentine's Day! Traieste clipa cat de scurta ar fi ea! www.mwmile.azone24.com ITI spune "Te Iubesc!" Tu mi-ai spune si ai spune celor dragi?

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Bine... te iubesc mama, tata, frate enervant.Am facut-o.Viata mea nu s-a schimbat cu nimic daca am spus "te iubesc".
Sincer, mie nu mi-a zis nimeni azi "te iubesc"... rolling eyes

| User a răspuns:

Va iubesc pă toti, sa moara mama!

| BUBULINA a răspuns:

Silvia pot sa iti spun eu TE IUBESC?

| BUBULINA a răspuns:

Va iubescccccccc:X

| yinyang explică:

Eu ITI Spun intr-o bataie de inima Te Iubesc!" www.mwmile.azone24.com Spuneti si tu parerea!

| Manele Man a răspuns:

O sa spun "Te Iubesc" atunci cand o sa fie Dragobetele. Rusine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le-am spus deja:X

Tie nu am cum sa-ti spun; nici macar nu te cunosc laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din mers nu pot spune?