| unromandestept a întrebat:

"o Clipa pentru Romania de Valentine’s Day www.mwmile.azone24.com Tu ai spus Te Iubesc Astazi?"

9 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu, nu am avut cui.

| Silvia a răspuns:

Aaaa...gata am spuslaughing.

| marrr a răspuns:

Mesajul si intrebarea ta mi se pare cel mai dragut lucru posibil pe care l-am auzit azi!laughing Sincer, ma inspira."Tu ai spus te iubesc astazi?" parca iti da putere... apropo e 21:00

| marrr a răspuns:

Apropo, gata, am spus unui prieten

| ÅñdRa a răspuns:

Daca as fi avut cui i-as fi spusbig grin

| Andreea_8014 a răspuns:

Nu am avut cui.
Si chiar daca as fi avut nu as fi sarbatorit aceasta"sarbatoare"
O sa zic "Te iubesc" de Dragobete happy
Asta e sarbatoarea noastra, nu e "plagiata" dupa Americani sau alte netionalitati.chatterbox

| SturmirCloudKeeper a răspuns:

Nu exista aceste cuvinte pentru mine. Nu i le-am spus nimanui si nici nu voi spune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaa:Xsi nu numai o data

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am spus deoarece nu simt astawinking.