| Scriiitoare a întrebat:

Ti-ai gasit jumatatea? daca da povesteste-mi si mie cum si unde ati facut cunostinta:d cea mai frumoasa poveste primeste o funda

Răspuns Câştigător
| Me,myself & I a răspuns:

Eram indragostita de el de la 10 ani, insa el nu-mi acorda atentie ca eram doar un copil, el la fel.ne-am cunoscut la bunici unde urma sa ne mutam si noi cu toata familia, vacantele le petreceam acolo si il vedeam din ce in ce mai des, ma topeam dupa el.la 13 ani ne-am mutat la tara si la 14 ani a inceput povestea de dragoste.era o vreme frumoasa si el venise sa ma vada, am iesit in fata casei pe bancuta de la poarta si s-a asezat langa mine, era pe inserate ceea ce probabil parea sa fie si mai fascinant, s-a tras mai aproape de mine ceea ce ma facea sa tresar si-mi batea inima in piept de parca o simteam, s-a aplecat un pic peste mine si m-a sarutat, atunci am simtit si eu pentru prima oara acei fluturasi in stomac.si cu ochii lui verzi m-a fermecat si uite asa cu ajutorul lui Dumnezeu am ramas impreuna, am devenit sot si sotie iar acum ne dorim o completare a familiei cu ajutorul bunului Dumnezeu :un bebe.doresc la toata lumea sa iubeasca si sa fie iubita ca asta e cel mai de pret lucru pe lumea asta.restul sunt nesemnificative, traim doar o viata nu 10 si trebuie sa ne bucuram de ea.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu, putin cate putin incep sa bat recordul singuratatii inca 4 ani si implinesc 10winking pana la urma apar si in cartea recordurilor, omul ce a stat o viata intreaga singur

| Carlene a răspuns:

Doamne ce vad pe aici laughing

Si-au gasit jumatatea la 12, 13, 14, 15 ani rolling on the floor

Nu am gasit-o inca o cautlaughing

| Dutzulescu a răspuns:

Da, acum 4 ani la iarba verde de 1Mai si de-atunci ne iubim tare mult. big grin

| pinguinuVerde a răspuns:

Buna Iasmina! Da, mi-am gasit`o. Pai. e cu mine in clasa laughing. Am 12 ani, prin clasa a 5a, eu si EL ne uram reciproc. ne jigneam. chestii d genu`. Apoi, acum in clasa a 6a. s`a gandit bine si mi-a spus ca ma place. Nu`i descoperisem inca partea aceea sentimentala. Dupa ce l`am cunoscut mai bine. m`a intrebat daca vreau sa fiu prietena lui. Am stat bine sa ma gandesc.cam o saptamana si ceva. Dupa acea saptamana i-am dat un raspuns afirmativ, si din fericire, nu regret. Sper ca o sa fie mai bine. pentru ca eu sunt mai timida fata de el.
Desigur am mai avut prieteni inaintea actualului.
Heh. asta`i povestea mea. Nu`i una extraordinara. dar este una care momentan ma face fericita. happy
Dar tu, ti-ai gasit jumatatea? smug

Răspuns utilizator avertizat
| saby349 a răspuns:

De cand a inceput scoala. Si a fost un moment super fain, m-am simtit in al 9 cer.Si am intrebat-o: Vrei sa fim prieteni? si apoi a zis:da. Am stat un timp si pai i-am zis :Stii ce? cred ca te iubesc. Iar ea a zis : cred ca si eu. Apoi am devenit ce suntem azi