| Roxanabuiltforsin a întrebat:

Tin mult la o prietena si o am la close friends pe facebook de fiecare data cand intru vad ca ii da like-uri la o persoana pe care nu o suport si ma enervez o scot din lista aia? procedez bine? uneori nu-mi raspunde, dar comentarii lasa pe acolo la fel si fel si imi zice ca are de invatat ce sa cred de aici?

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca iti este cat de putin prietena, atunci nu o judeci si accepti deciziile ei care nu te privesc, fara sa ai ceva de comentat. Nu este deloc treaba ta cu cine interactioneaza ea, nu iti poti permite sa verifici asa ceva si cu atat mai putin sa ai vreun comentariu la asta.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Ca esti doar invidioasa

| GiCa9906 a răspuns:

Du-te la ea, unde scrie friends du-te cu mouseul si vezi daca are bifat la get notification, daca da da clik si dezactiveaza big grin