| Liiiax99 a întrebat:

Am o persoana la Close Friends dupa facebook, o prietena buna si azi nu am mai văzut nimic nou acolo apărut si ea da mereu like-uri si chestii. Ce sa fac sa repar asta?

1 răspuns:
| Raigel_Calindor_2000 a răspuns:

Ori e eroare de la ei si nu iti mai dau notificari si in cazul asta ori le dai mesaj alora de la Facebook ca ai nevoie de ajutor ori astepti sa remedieze ei problema.
Ori pur si simplu nu a simtit ea nevoia sau nu a avut timp sa faca asta.