| NumeUtilizator10000 a întrebat:

TPU, acum bunicii mei se cearta mereu. Se cearta la fiecare ziua la fiecare ora de 16. Ce sa fac cu bunicii mei daca se cearta? Inteleg ca la batranete oamenii isi pierd mintile, dar la asta cu bunicii care se cearta foarte rau nu ma asteptam la asa ceva.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Propun ca la 3.30 dupa amiaza, sa-l iei pe bunicul la plimbare, in capul celalalt al satului, sa vizitati o ruda, sau pretinzi ca vrei s amergi al cimitir acolo. Si aiz grija sa nu va intoarceti mai devereme de 5.30-6 seara.

| WaterDrop a răspuns:

Se cearta zilnic doar la ora 16? Ascunde`le toate ceasurile din casa sa vezi daca pot sa mai faca asta.

Muta`te la parinti sau vorbeste cu bunicii tai si spune`le ca nu iti place cand ei se cearta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimbă ora ceasului lor! Setează ca ora 16:00 să fie atunci când nu ești tu acasă laughing

| AssoX a răspuns:

Dale de baut, sa vezi prietenia dracului.