| Rebecadulcic a întrebat:

TPU eu sunt Rac,iar prietenul meu este Balanta,eu sunt sensibila si nu ii place asta(nu imi place nici mie ca sunt sensibila),dar ne-am dat o sansa, credeti ca conteaza in ce zodie suntem?

Răspuns Câştigător
| xBya a răspuns:

Chestia cu zodiile, astrele e o mare tampenie facuta ca sa se mai scoata cineva cu un ban si sa mai existe o meserie in plus. Ca sa fiu sincera, o amica de`a mea e rac, iar prietenul ei e berbec; sunt impreuna de 2 ani si n`au avut inca prima cearta serioasa, asa cum scrie`n horoscop. Si btw, daca nu`i place ca esti sensibila, spune`i sa`si gaseasca o practicanta de lupte greco-romane. Cu greu va scoate o lacrima de la ea.

8 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns:

Ma amuzi, sincer laughing.
Nu, nu conteaza.

| VadTot a răspuns:

Pacat ca nu i place ca esti sensibila! Eu mi as dori foarte mult sa am o prietena sensibila! Probabil isi va da seama ce a pierdut dupa ce nu are sa te mai aibe are sa vada el!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sant destept si sotia mea e frumoasa.nu sant urat, si nici ea vreo stupida.io cred ca e de ajuns pentru o viata de iubire.am auzit de zodia prostilor.sant cei ce se lasa condusi in viata de stele.ei pe pamant stelele pe cer.se potriveste ezact.

| AVRILavigne1000 a răspuns:

1.este reala partea cu zodiile
si 2 are cea mai mare legatura eu sunt balanta cu ascendent in gemeni si stiu ca oricare zodie poate sa se imperecheze balantele sunt si ele sensibile dar nu arata asta(poate sa-mi zica 20.000.000.000 de persoane ca sunt sensibila eu nu cedez niciodata) si tocmai asta e si problema el nu suporta faptul ca tu iti arati sensibilitatea si el nu pentru ca nu ii place prefera sa fie cel mai tare decat sa isi arate sensibilitatea sa

| BluishAngel a răspuns (pentru AVRILavigne1000):

Nici nu exista 20 de miliarde de oameni pe pamant tongue.

| Mary1996 a răspuns:

Eu nu cred ca conteaza astahappydaca va iubiti si va intelegeti asta conteaza cel mai mult...love struck

| cristi_7795 a răspuns:

Nu conteaza pentru ca dragostea adevarata trece peste orice.

| AlexDaxyno1987 a răspuns:

Dap. Chiar conteaza. Zodia te defineste ca persoana. Daca o zodie nu se potriveste cu alta, nici caracterele intre cele cele doua persoane nu se potrivesc. O stiu din experienta proprie.